Hakkımızda

”İNEGÖL’ÜN TERCİHİ, DOĞALGAZIN LİDERİ”

 

Gençler Mühendislik firması 2005 yılında İnegöl’de kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla hep yeniliğe açık ve teknolojiyi takip eden Gençler Mühendislik, kısa sürede sektörün lider firması konumuna gelmiştir.

Gençler Mühendislik hem satış hemde taahhütçü kimliğine sahip bir kuruluştur. Bu sayede müşterilerimize hangi ürünün kendileri için en uygun olduğu konusunda profesyonel destek verilebilmektedir.

Bir çok markanın direk bayiliğini de yapan Gençler Mühendislik tüm markaların satışını yapabilmenin yanı sıra, İngaz Karşısında bulunan showroomunda tüm ürünleri sergilemektedir.

16 senedir, 23.000 bireysel ısıtma sistemini devre almanın yanında, 600’e yakın sanayii tipi ısıtma-soğutma havalandırma tesisatını da devreye almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Stoklu çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 100 daireyi aşkın kombi-petek-doğalgaz tesisatı malzemesini stoklarımızda bulunduruyor, taleplerinize en hızlı cevabı veriyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sanayileşmenin yoğun olduğu bölgemizde ayrıca, Mobilya, Koltuk ve Metal üretimi yapan firmaların doğalgaz ile ısıtılmasında tercih edilen tek kuruluş ünvanını taşımaktan durur duyuyoruz.

Hayatınızda kalite varsa; Elbet karşılaşırız..